KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154319
nr 1515 4319
Lars-Ã…ke Svenheden
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, "Akterlig vind" Signerad, daterad -02. Olja på duk, 39x54 cm, yttermått inklusive ram: 46x61 cm, yttermått inklusive ram: 57x81 cm
Lars-Åke Svenheden, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:31:16
14/1 23:20:46
Lars-Ã…ke Svenheden
Läs mer om Lars-Ã…ke Svenheden